St 06.05

KURZ MANAŽER PROJEKTU VÁM OTEVŘE DVEŘE KE KARIÉŘE EVROPSKÉ ÚROVNĚ

Dne 6.5.2015 vyšel na idnes.cz/Liberecký kraj článek o kurzu "Manažer projektu"


NAPSALI o NÁS :  http://sdeleni.idnes.cz/kurz-manazer-projektu-vam-otevre-dvere-ke-kariere-evropske-urovne-1dj-/liberec-sdeleni.aspx?c=A150430_145153_liberec-sdeleni_ahr

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Centrum moderního vzdělávání Liberec (CMVL) nově otevřelo unikátní kurz na evropské úrovni, díky kterému budete mít mnohem zajímavější možnosti uplatnění na trhu práce. Kurz Manažer projektu vás naučí se dobře orientovat v úrovni nadnárodní spolupráce.

 
Po prvotních úspěších kurzu v Praze byl 16. března 2015 otevřen kurz také v Liberci pro zdejší uchazeče. Vzdělávací program Nová profesní kvalifikace - Manažer projektu pro období 2014 - 2020 byl zakončen dne 24. dubna 2015.
 
Získejte zajímavou práci na evropské úrovni!
 
Účastníci kurzu si osvojili především mechanismus projektového řízení pro čerpání přímých peněz z Bruselu v rámci komunitárních (unijních) programů.
 
Kurz je vhodný pro širokou vrstvu lidí
 
Minimální požadované vzdělání pro absolvování kurzu je středoškolské. Účastníky vzdělávacího programu jsou uchazeči o zaměstnání z Úřadů práce v Libereckém, Ústeckém a Královohradeckém kraji v rámci "Zvolené rekvalifikace" a malé a střední podniky. Kurz je vhodný také pro starosty obcí, místní akční skupiny (MAS), nevládní neziskové organizace a pro všechny další, kteří potřebují nebo chtějí znát problematiku čerpání dotací z Bruselu nejen pomocí ESF fondů, ale i napřímo. Po úspěšných zkouškách k tomu budete mít potřebnou kvalifikaci.
 
Účastníci obdrží k potřebným odborným znalostem také Osvědčení o získání profesní kvalifikace Manažer projektu (63-007-R) v akreditovaném vzdělávacím programu a řadu dalších důležitých informací.
 

Profesionální kurzy od skutečných odborníků ve svém oboru
 
Centrum moderního vzdělávání Liberec staví výlučně na zkušenostech podložených praxí. Propojuje interaktivní techniku, produkty a pomůcky s tématy, se kterými se neustále setkáváme, a to nejen v pracovní oblasti. CMVL nabízí vlastní vzdělávací programy, poskytuje další vzdělávání pedagogickým pracovníkům, připravuje a realizuje projekty ESF a komunitární programy v prostředí Evropské unie.